خانه / دسته‌بندی نشده / کارگاه های تخصصی و نمایشگاه جانبی برای محصولات با کیفیت بدون هزینه

کارگاه های تخصصی و نمایشگاه جانبی برای محصولات با کیفیت بدون هزینه

نمایشگاه / این همایش کارگاه ندارد. متقاضیان شرکت در دوره های آموزش تخصصی می توانند به وبسایت مرکز دانش عطران مراجعه و با کد تخفیف ۱hse از ۵۰ % تخفیف ثبت نام دوره ها برخوردار گردند. این تخفیف برای دوره های مجازی در نظر گرفته شده و برای دوره های حضوری ۳۰ % خواهد بود. شایان ذکر است دوره ها فقط برای شرکت کنندگان در همایش شامل تخفیف خواهد بود.
همچنین با هدف حذف هزینه های اجاره غرفه نمایشگاهی و غرفه بندی و غرفه آرایی برای شرکت ها در شرایط اقتصادی نامناسب کنونی و با دهف حمایت از تولیدکنندگان محصولات باکیفیت، این همایش نمایشگاه جانبی را حذف و برای معرفی شرکت ها و محصولات روش دیگری را به تولیدکنندگان و ارائه دهندگان خدمات پیشنهاد می نماید. متقاضیان می توانند اطلاعات یا پروتوتایپ محصولی که می خواهند به شرکت کنندگان این رویداد علمی معرفی کنند، ارسال نمایند تا پس از بررسی و تأیید کیفیت، برای مشاهده عموم در وبسایت همایش بارگذاری گردد. بدیهی است تعداد بازدید سایت گردهمایی بسیار بیشتر از تعداد شرکت کنندگان همایش خواهد بود. در همین راستا محصول و خدمات به تداد خیلی بیشتری مخاطب معرفی خواهد شد.

برای معرفی محصولات باکیفیت تأیید شده هزینه ای اخذ نخواهد شد.

هدف از اتخاذ این شیوه معرفی محصول، هم افزایی برای کاهش هزینه ها و همچنین تضمین کیفیت محصول ارائه شده توسط دبیرخانه می باشد بطوریکه خریدار بتواند با اطمینان خاطر نسبت به سفارش و یا خرید خدمات شرکت ارائه کننده، اقدام نماید.
شرایط و ضوابط اخذ غرفه در نمایشگاه مجازی:
– ارسال اسناد و مدارک محصول به ایمیل دبیرخانه (درج عبارت “نمایشگاه مجازی” در قسمت subject ضروری است)
– بررسی و اعلام نظر توسط دبیرخانه
– ارسال مدارک تکمیلی و فرم ها توسط مالک کسب و کار
– نمایشگاه مجازی در وبسایت از تاریخ ۱ آذر ۹۸ تا ۳۰ آذرماه فعال خواهد بود

وبسایت همایش: www.hse.mdatran.com

اولین همایش علمی ارتقای ایمنی و مهندسی HSE.عطران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 + 13 =

Call Now Buttonدبیرخانه مرکزی