خانه / دسته‌بندی نشده / فراخوان جذب داور مقالات- اولین همایش علمی ارتقای ایمنی و مهندسی HSE

فراخوان جذب داور مقالات- اولین همایش علمی ارتقای ایمنی و مهندسی HSE

باتوجه به تصمیمات اعضای دبیرخانه مبنی بر خارج کردن داوری مقالات از حالت صوری (مرسوم دیگر همایش ها) و روح بخشیدن مجدد به بحث داور مقاله و اجتناب از هرگونه اجحاف در حق نویسندگان و داوری ۱۰۰% علمی مقالات ارسال شده، دبیرخانه همایش از بین علاقه مندان و واجدین شرایط داور مقاله می پذیرد.

شرایط و ضوابط (مرحله ۱)

-حداقل مدرک کارشناسی ارشد در رشته های مرتبط
-بررسی و تأیید رزومه ارسالی

شرایط و ضوابط (مرحله ۲)

-ضبط و ارسال فیلم ۱ دقیقه ای (امتیاز زبان انگلیسی بیشتر می باشد) – محتوای فیلم معرفی کوتاه خود و تحلیل کوتاه اوضاع محیط زیستی جهان می باشد.
-از ذکر نکات تکراری و کلیشه ای خودداری گردد.
-صرف ارسال فیلم منجر به تأیید نخواهد شد و قطعا کیفیت زبان بدن و کاربردی بودن جملات ادا شده در امتیاز تأثیرگذار خواهد بود.

در صورت تأیید مرحله ۲، مقاله و فرم داوری برای داور ارسال خواهد گردید.
در صورت عدم داوری هر یک از مقالات ارسالی در مهلت مقرر داور مربوطه از فهرست حذف خواهد شد.

مزایا:

-صدور سرتیفیکیت داوری پس از پایان همایش
-عضویت افتخاری و رایگان ۱ ساله گروه بین المللی عطران

توضیحات لازم
این همایش هدف مالی ندارد در نتیجه حامی مالی نمی پذیرد. کلیه هزینه ها از ثبت نام مقالات و شرکت کنندگان تأمین خواهد گردید.
همچنین این رویداد حامی علمی صوری ندارد!! تنها حامیان دانشگاهی و علمی واقعی در سایت معرفی می گردند.
همایش ملی: همایشی است که پذیرش مقاله و کادر علمی و سخنرانان و شرکت کنندگان محدود به چند دانشگاه و سازمان خاص نبوده و در گستره کشوری باشد همچنین بایستی از نظر کیفی و علمی در سطح بالایی برگزار گردد بطوریکه پس از پایان، تأثیر مثبتی در حل مشکلات ملی مرتبط با موضوع همایش داشته باشد.
همایش بین المللی: همایشی است که حداقل ۵۰% از کادر علمی و سخنرانان و شرکت کنندگان از کشورهای مختلف باشد. حتی مدعوین کشورهای خاص و با تعداد کم، همایش را بین المللی نخواهد کرد.
نکته: با این تعاریف می توان نتیجه گرفت بیش از ۸۰% همایش ها فقط کلمه ملی و بین المللی را یدک می کشند. در حالیکه در سطح محلی برگزار می گردند.
باتوجه به برگزاری همایش های بی شمار و بی کیفیت با عناوین گوناگون و به انحراف کشیده شدن موضوع حیاتی و تخصصی محیط زیست و جهت جذب مقالات با کیفیت و معتبر، برای ارسال مقاله، رعایت شرایط و ضوابط الزامیست.

اولین همایش علمی ارتقای ایمنی و مهندسی HSE.عطران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج + 18 =

Call Now Buttonدبیرخانه مرکزی